Miejscowości

 

Mielno

Znane miasto turystyczne na Pomorzu Środkowym. Duża baza noclegowa, różnorodność obiektów, sprawiają, że każdy znajdzie tu nocleg dla siebie. Czyste plaże i blikość Jeziora Jamno pozwalają na różnorodny wypoczynek.

Noclegi Mielno

Plaża w Mielnie

 

DarłowoDarłówko WschodnieDarłówko Zachodnie

Darłowo to Królewskie Miasto z nadmorskimi dzielnicami – Darłówkiem Wschodnim i Darłówkiem Zachodnim, tworzy kompleksowe miejsce do wypoczynku. Możliwość połowów na otwartym morzu przyciąga tu sporą rzeszę fanów wędkarstwa morskiego.

Darłowo

 

Ustka

Nadmorski kurort, z rozbudowaną bazą noclegową. Piękne szerokie plaże, ciekawa zabudowa, duża ilość zieleni sprawia, że można spędzić tu ciekawe chwile.

 

Koszalin

Stutysięczne miasto w samym centrum Pomorza. Zielone miasto, 12 kilometrów do Morza, aquapark, filharmonia, dużo ścieżek rowerowych, rower miejski. Idealne warunki na wypoczynek.

Noclegi Koszalin

 

 

Gdańsk

Miasto o kilkusetletniej tradycji. Centrum kultury oraz biznesu na Pomorzu. Wspaniała architektura, ciekawa zabudowa i bliskość morza to tylko niektóre powody zachęcające do odwiedzenia stolicy Trójmiasta.

 

Sopot

Kurort nadmorski, którego nikomu nie trzeba przestawiać. Najdłuższe molo drewniane w Europie, Opera Leśna, piękna plaża i dogodny dostęp do całego Trójmiasta sprawiają, że Sopot jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce.