Olymp 3 SPA & Wellness został otwarty w 2013 r i jest najnowszym dużym obiektem SPA w Kołobrzegu.
Swoim gościom oferuje 164 pokoje, wszystkie o podwyższonym standardzie odpowiadającym wymaganiom hoteli 4 gwiazdkowych. Na terenie całego obiektu jest bezpłatne WiFi.

Lokalizacja
Olymp 3 znajduje się w centralnej części dzielnicy uzdrowiskowej, od plaży dzieli go tylko nadmorski park – wystarczy przejść 200 m żeby wykąpać się w morzu. Spacer do molo zajmuje 10 minut, nieco dalej jest do centrum miasta – 20 minut na piechotę.

SPA & Wellness
Największym zainteresowaniem osób przyjeżdżających wypocząć nad morze cieszy się Centrum SPA. Nasi goście mogą bez dodatkowych kosztów korzystać z basenu oraz znajdujących się w jego strefie atrakcji: sauny suchej i parowej, jacuzzi. Zapraszamy do zapoznania się pełną informacją o zabiegach kosmetycznych i kuracyjnych oferowanych przez bazę zabiegową “KINESIS”.

Atrakcje
Na terenie obiektu znajduje się restauracja oraz kawiarnia widokowa z dużym tarasem. Z wysokości 8 piętra można podziwiać morze oraz wieżę kołobrzeskiej Konkatedry.
Olymp 3 jest przygotowany na przyjmowanie rodzin z dziećmi. Nasze pokoje są większe od standardowych pokoi hotelowych, więc dzieci mają więcej przestrzeni do zabawy. Poza tym mogą się wyskakać w bawialni, gdzie znajduje się tak lubiany basen z  kolorowymi kulkami oraz duży telewizor do oglądania bajek. Korzystanie z bawialni jest bezpłatne.

W lobby naszych gości obserwują złote rybki pływające w dużym akwarium. Ich obecność cieszy rodziców, bo skutecznie przykuwa uwagę dzieci podczas załatwiania formalności w recepcji.

Dodatkowo goście mają do dyspozycji: kręgielnię, lobby bar, salon fryzjerski i kosmetyczny.
Olymp 3 posiada własny parking niestrzeżony oraz garaż podziemny – za dodatkową opłatą.