Hotel SPA Unitral – strefa relaksu nad morzem
Hotel Medical SPA Unitral jest jedynym hotelem nad polskim morzem z basenem solankowym (z wodą zasoloną naturalną solą z Morza Martwego). Jednocześnie jest jednym z najnowocześniejszych obiektów wypoczynkowych w tej części wybrzeża. Mieści się w centrum Mielna, w pobliżu szerokiej i piaszczystej plaży.

 

Naszym niewątpliwym atutem jest bogata oferta, obejmująca zabiegi SPA, zabiegi odnowy biologicznej, zabiegi rehabilitacyjne, zajęcia sportowe, możliwość korzystania z odżywczych kąpieli w basenie z wodą morską. Wszystko to – w połączeniu z niezwykle serdeczną atmosferą i wyśmienitą kuchnią – sprawia, że Unitral jest wprost idealnym miejscem na wypoczynek i wczasy nad morzem o każdej porze roku. Warto przy tym dodać, że jesteśmy hotelem przyjaznym dzieciom, w pełni przystosowanym do potrzeb rodziców przyjeżdżających ze swoimi pociechami.

 

Z myślą o różnych potrzebach naszych Gości zaprojektowaliśmy pokoje w dwóch standardach – komfortowe pokoje trzygwiazdkowe oraz luksusowe pokoje i apartamenty czterogwiazdkowe. Zmieniamy wizerunek okolicy: jesteśmy bowiem pierwszym czterogwiazdkowym hotelem na terenie Gminy Mielno.

 

 

Strefa SPA w klimacie Morza Martwego
Jedyne w Polsce SPA w klimacie Morza Martwego, z wodą w każdym stanie skupienia, zaprasza na pełną niezapomnianych wrażeń podróż do źródeł piękna. Pierwszy w Polsce basen solankowy o zasoleniu sięgającym 15% to prawdziwa rewolucja w zabiegach upiększających i zdrowotnych, która prowadzona jest tylko w Hotelu Medical SPA Unitral w Mielnie.

Znajduje się tutaj również kompleks saun i łaźni, na który składają się biosauna, łaźnia solankowa, sauna sucha, lodowa studnia, łaźnia parowa, natryski wrażeń, jacuzzi wewnętrzne w kamiennej grocie oraz misy do kąpieli stóp. Każda z saun zapewnia intymność i doskonałe warunki relaksu. Zalety tego miejsca podkreślają: nastrojowe oświetlenie, relaksująca muzyka i piękna aranżacja. Wszystko to tworzy niezwykły, zmysłowy nastrój. W obrębie tej strefy znajduje się też miejsce do wypoczynku oraz bar serwujący soki ze świeżo wyciśniętych owoców i aromatyczną herbatę.

 

Dlaczego naszą strefę relaksu zdecydowaliśmy się nazwać „SPA w klimacie Morza Martwego”? To wyjątkowe SPA, jedyne w Polsce, które oparło swoją ofertę zabiegów na czterech drogocennych czynnikach związanych z Morzem Martwym – wodzie, powietrzu, słońcu i błocie. Odpowiednio łącząc te czynniki, uzyskaliśmy w sztucznym środowisku obszar o oddziaływaniu zbliżonym do naturalnego środowiska Morza Martwego.

Już krótki pobyt w tym miejscu pozwala odprężyć się i zregenerować siły, dlatego serdecznie zapraszamy na Day SPA lub weekend SPA nad morzem, w naszym hotelu. O ile tylko czas pozwala, polecamy dłuższy wypoczynek. Przygotowaliśmy ciekawą ofertę – od zabiegów pielęgnacyjnych i odżywczych po zabiegi odnowy biologicznej i rehabilitacyjne.

 

ZABIEGI SPA & WELLNESS
Korzystając z naszych zabiegów SPA & Wellness odkryją Państwo, czym jest prawdziwa rozkosz relaksu. Zapewniamy, że już jedno- lub dwudniowy pobyt (Day SPA lub weekend SPA) w naszym hotelu pozwoli osiągnąć równowagę ciała i duszy, a także poczuć atmosferę wyjątkowego komfortu. Prowadzimy najnowocześniejsze centrum SPA w Polsce, którego działalność opiera się na czynnikach terapeutycznych wody, słońca, powietrza i cennych właściwościach błota. Dysponując powierzchnią 1600 m2, stworzyliśmy unikalny i prawdziwy Klimat Morza Martwego.

 

Nasza oferta nie ogranicza się do szerokiego wachlarza zabiegów SPA – organizujemy również turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne.

 

Medical SPA
Medical SPA Unitral od wielu już lat słynie jako Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji. Posiadamy 12 gabinetów zabiegowych, które wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt. Schorzenia kręgosłupa, oddechowe czy kardiologiczne to tylko ułamek rodzajów leczenia i terapii, którymi się zajmujemy.

 

Uczestników turnusów rehabilitacyjnych i zdrowotnych zachęcamy też do skorzystania z naszych zabiegów SPA & Wellness – pielęgnujących, odżywczych czy relaksujących.