Hotel Dal to doskonały hotel konferencyjny w Gdańsku – idealne miejsce dla osób, które przybyły do Trójmiasta w celach biznesowych. Przede wszystkim zawdzięcza to doskonałej lokalizacji, zapewniającej połączenie, którego mogą nam pozazdrościć wszystkie hotele konferencyjne. Gdańsk, Gdynia czy Sopot są stąd na wyciągniecie ręki. Posiadamy dogodne warunki noclegowe szczególnie dla uczestników Międzynarodowych Targów Gdańskich, lecz również dla podróżujących samochodem, a nawet samolotem.

Niewątpliwym atutem jest również bliskość PGE Areny oraz Ergo Areny w Gdańsku. Obie areny są bowiem oddalone zaledwie ok. 2-3km od Hotelu Dal. Nasz hotel konferencyjny w Gdańsku umożliwia więc dotarcie na organizowane w nich imprezy na piechotę, bez ryzyka utknięcia w korku. Wygodny dojazd zapewnia też komunikacja miejska. Przykładowo z Hotelu do Ergo Areny kursuje linia numer 148.

Dal – hotel konferencyjny Gdańsk to także sąsiedztwo malowniczego parku z uroczymi trasami spacerowymi oraz rowerowymi, a także duży plac zabaw dla dzieci. Zaraz za placem zaczyna się nadmorski las, który kończy się piękną, szeroką, piaszczystą plażą morską.

Zadbaliśmy również o osoby niepełnosprawne – nasz hotel jest w pełni dla nich przystosowany. Z kolei doskonałe zaplecze umożliwia aktywne spędzanie czasu. Znajduje się tu sala fitness wyposażona m.in w rower eliptyczny, bieżnię. Posiadamy także wypożyczalnię rowerów, dzięki którym można zwiedzać piękną, trójmiejską promenadę nadmorską. Bezpłatny, monitorowany parking hotelowy daje natomiast gwarancję bezpieczeństwa pozostawionym tu autom.

Takie wyjątkowe zabytki, jak Katedra Oliwska z przepięknymi organami, otoczona malowniczym, zabytkowym parkiem, pełna uroku ulica Mariacka, która prowadzi do bazyliki Mariackiej (jednego z największych murowanych kościołów na świecie) oraz wiele innych, okolicznych atrakcji sprawia, że turyści również chętnie odwiedzają nasz hotel. Gdańsk to z pewnością miasto, które warto zobaczyć. Z centrum starówki można przespacerować się do przystani, skąd statki wycieczkowe lub tramwaje wodne przewiozą Państwa na Westerplatte, do Gdyni, Sopotu i na Półwysep Helski. Z pewnością warto też odwiedzić multimedialną wystawę „Drogi do Wolności”, która w bardzo ciekawy sposób pokazuje strajk z 1980 roku. Zapoczątkował on transformację w całej Europie Wschodniej.