Olymp 2 oferuje 144 pokoje: 2- , 3- oraz 4-osobowe o powierzchni od 25 m2 do 40 m2. Wszystkie wyposażone w TV, telefon, lodówkę oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu jest bezpłatne WiFi.

Lokalizacja
Olymp 2 znajduje się w centralnej części dzielnicy uzdrowiskowej, oto przykładowe odległości od najciekawszych punktów miasta wyliczone z pomocą Maps Google:

– morze – 350 m
– korty tenisowe – 170 m
– park nadmorski – 260 m
– molo – 1400 m
– Latarnia Morska – 2000 m
– Katedra – 1200 m
– port rybacki – 2200 m
– centrum miasta – 900 m
– ścieżka rowerowa – 190 m

SPA & Wellness
Na terenie obiektu znajduje się baza zabiegowa oraz klimatyczne SPA. To tutaj czekają na Państwa doskonale przygotowani specjaliści w zakresie lecznictwa i zabiegów SPA. Każdy pobyt uatrakcyjni korzystanie z kompleksu wodnego składającego się z basenu, sauny suchej i parowej oraz jacuzzi

Atrakcje
Olymp 2 oferuje swoim gościom do dyspozycji: bowling (3 tory), salę fitness, bilard, salę zabaw dla dzieci oraz kawiarnię serwującą aromatyczną kawę.

Jako jedyny obiekt w Kołobrzegu posiadamy dwie jednostki pływające: drewniany kuter Pelikan oraz jacht morski Olymp II. Dlatego możemy oferować naszym gościom rejsy oraz wyprawy wędkarskie.