Urokliwie położony Dwór w Rolach to połączenie wytwornych wakacji z wiejską sielanką i domową atmosferą. Role to urokliwa wieś położona na Pojezierzu Bytowskim, w województwie pomorskim, w bliskiej odległości od Słupska oraz Bytowa.

Dwór urządzony jest w przytulnym klimacie. Kompozycja drewna, bieli, starej cegły, a także bogata kolekcja antyków i starannie odrestaurowane detale, przeniosą Cię w XIX wiek, w klimat dworskiego życia, z dala od miasta, gdzie można spokojnie pospacerować, wyciszyć się i odpocząć. Dwór malowniczo wkomponowuję się w otaczającą go przyrodę i wygląda, jakby skrywał niejedną tajemnicę w swoich murach.

 

Pokoje

Nasze pokoje staraliśmy się urządzić tak, aby zagwarantować Państwu komfortowy wypoczynek, łącząc nowoczesność z tradycją.

 

Kuchnia

Niewątpliwym atutem Dworu w Rolach jest wyśmienita kuchnia, bazująca na tradycji kulinarnej regionu. Nasze Menu zmienia się codziennie ponieważ Naszą kuchnie opieramy na jakości oraz sezonowości produktów. Wśrod nich m.in. dziczyzna z okolicznych lasów, ryby z kaszubskich jezior oraz owoce i warzywa od miejscowych rolników.

W trakcie wspólnych posiłków i wieczorów przy kominku, pijąc domową nalewkę, poczujesz urzekającą atmosferę tego miejsca.

Cennik

sezon letni (maj-wrzesień) sezon zimowy
Pokój 2-osobowy 300 zł 260 zł
Studio 4-osobowe 500 zł 460 zł
Apartament 400 zł 360 zł