Polecam Wam nową porównywarkę cenową – www.emodi.pl

Czym jest porównywarka cen? Cytując wikipedię:

Porównywarka cen, porównywarka cenowa – rodzaj serwisu WWW, który pozwala na porównanie cen tych samych produktów w różnych sklepach internetowych. Dzięki możliwości określania własnych wymagań, użytkownik otrzymuje wygenerowane indywidualnie zestawienie, zawierające ceny i nazwy sklepów. Dzięki dokładnej bazie danych (produkty, ceny, opisy), uzupełnianej na bieżąco, otrzymywane wyniki zawierają nie tylko stałe (regularne) ceny, ale także okresowe promocje i wyprzedaże.

emodi.pl nie jest jednak klasyczną porównywarką cenową, a bardziej galerią handlową, która skupia się na najważniejszych kategoriach modowych:

Co zyskujesz korzystając z emodi.pl ?

Korzystając  z tego serwisu, możesz porównać ceny wybranego produktu, np. zegarek Casio G-SHOCK w wielu miejscach w sieci za jednym kliknięciem, i wybrać najkorzystniejszą cenowo. Produkty posortujesz wg popularności oraz ceny. Dzięki zastosowaniu inteligentnych filtrów możesz określić producenta, kolor, rozmiar, a także przedział cenowy jaki Cię interesuje. W gąszczu tysięcy produktów, znajdziesz skrojone na swoją miarę, w odpowiedniej kolorystyce i cenie sukenki, buty czy spodnie.

 

emodi.pl to także blog z poradami i inspiracjami modowymi